OGŁOSZENIA

SPOTKANIE DLA PRZYJACIÓŁ NA SŁOWACJI !!!


Cena obejmuje: przejazd busem, 2 noclegi pensjonacie w klasie turystycznej, wyżywienie (2 śniadania oraz 2 kolacje), zakąski na wieczorne spotkanie, ubezpieczenie

Program spotkania na Słowacji:
1 dzień: wyjazd z Bykowiny około 15:00 lub 16:00 przejazd przez Czechy na Słowację zakwaterowanie w Pensjonacie "Chata Helena" położony w niewielkiej miejscowości Kunerad w otoczeniu malowniczych gór Małej Fatry. Jest to miejscowość z przyjaznym dla zdrowia klimatem z czystym, leśnym powietrzem. Po zakwaterowaniu krótki spacer po okolicy. Kolacja oraz spotkanie na tarasie.
2 dzień: śniadanie, po śniadaniu wyjazd do Martina, program według uznania uczestników Muzeum Wsi Słowackiej Jahodnickie Haje, historyczny cmentarz narodowy, spacer malowniczymi uliczkami historycznego centrum, przejazd do Strecna zwiedzanie zamku, w drodze powrotnej wstąpimy na zamek w Budatinie (Zilinie) powrót do pensjonatu, czas wolny na indywidualne poznanie Kuneradu, kolacja oraz spotkanie przy ognisku.
3 dzień: śniadanie, po śniadaniu czas na mszę świętą, przejazd do Bytca spacer malowniczymi uliczkami miasteczka zwiedzanie renesansowego Pałacu, przejazd do Rajeckich Teplic zwiedzenie Muzeum Transportu, czas na indywidualne zwiedzanie lub skorzystanie z kąpieliska Afrodyta przejazd do Kuneradu wykwaterowanie oraz powrót do Bykowiny w godzinach popołudniowo-wieczornych.

Termin: 01.06.2018r. - 03.06.2018r.
Cena: 300 zł + 2,5 euro napoje do kolacji
 Zapisy oraz więcej informacji:
udziela Jan Pawlas 504-622-690 lub w biurze Ruda Śląska - Bykowina, ul. Brygadzistów 3A (RCU Ubezpieczenia)
Zapisy są przyjmowane do 04 maja 2018 roku
Ilość miejsc ograniczona !!!